Bordslampa 1960-tal

292389

BORDSLAMPA, mässing, 1960-tal, NAFA, total höjd 72 cm

Ytmärken, skärmen med lagning

Belysning, Bordslampor

Bordslampa 1960-tal
Budhistorik (32 bud)
1684928
2 600
1684920
2 400
1684925
1684920
1684919
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.