Ulf Lundell färglitografi

292388

LUNDELL, Ulf (född 1949): Hommage ā William Shakespeare, signerad Lundell, 96/100, färglitografi, bladmått ca 76x56 cm

Fack 6

Ulf Lundell färglitografi
Budhistorik (17 bud)
1685229
1685321
2 800
1685229
2 600
1675668
2 400
1684958

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.