Utställningskataloger Jansson Dubuffet Jorn

292386

UTSTÄLLNINGSKATALOGER, 3 st, med teckning av Rune Jansson (signerad och numrerad 25/25), originalteckning av Jean Dubuffet (osignerad), tryck av Asger Jorn "Aforismer av Asger Jorn", katalogernas mått ca 20x15, 16x12, 25x22 cm

Bruksslitage

Ändringar/tillägg

Böcker/Kartor, Konst- och kulturhistoria

Monter 26

Budhistorik (9 bud)
1680620
1677884
1677884
850
1679683
1677884
550

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.