Jan Brazda collage

292383

BRAZDA, Jan (1917-2011): Figurkomposition, signerad och daterad J Brazda 68, blandteknik, 33x40,5 cm; oramad
PROVENIENS: Jacob Dahlin

Oramad, arm på figur i collage har lossnat från pappret, reva i marginal

Rum 1

Jan Brazda collage

Budhistorik (2 bud)

1685014
1679980

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.