Ljusstakar empirestil

292379

LJUSSTAKAR, 1 par, brons, 1800-tal, empirestil, förgyllda, höjd ca 30,5 cm

Smärre bucklor

Diverse, Belysning

Monter 24

Ljusstakar empirestil

Budhistorik (10 bud)
1683071
7 600
1680149
7 200
1680123
7 000
1679312
6 800
1675156
5 800

Slutpris SEK:
7 600
765 EUR, 869 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.