Carl Werner pastell

292363

WERNER, Carl (1800-tal): Stilleben med kopparkastrull och lykta, signerad Carl Werner H K S 1899, pastell, 44x52 cm, oramad

Smärre repor och revor

Konst, Äldre måleri

Rum 1

Carl Werner pastell

Budhistorik (10 bud)
1685080
1685078
1685077
1685075
900
1685068
850

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.