Komposition grafiskt

292352

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Komposition, signerad och daterad -84, 51/96, grafiskt blad, ca 46x55,5 cm

Fack 16

Komposition grafiskt
Budhistorik

2015-02-12 kl 14:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.