Vitrinskåp England

292348

VITRINSKÅP, engelsk stil, 1900-talets första hälft, fanerat i mahogny, spröjsad dörr, bakomliggande inredning i form av hyllplan, belysning, krön med dekor av girlanger, höjd ca 148, 59x29,5 cm; nyckel saknas

Smärre slitage, låst dörr

Rum 2

Vitrinskåp England

Budhistorik (13 bud)
1684781
1 300
1685284
1684781
1684144
1684143
850

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.