Tony Landberg pigmentsutskrift

292347

LANDBERG, Tony (född 1941): "Glashuset ut och in", 1998, signerad och numrerad 5/7, pigmentutskrift på fineart papper, 70x49 cm

Konst, Fotografi

Rum 11

Budhistorik (5 bud)
1686679
2 600
1679086
2 400
1679010
1677380
1675702

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.