Tony Landberg pigmentutskrift

292346

LANDBERG, Tony (född 1941): "Stor & Liten", 1982, signerad och numrerad 6/7, pigmentutskrift på fineart papper, 95x75 cm

Konst, Fotografi

Rum 9

Tony Landberg pigmentutskrift
Budhistorik (8 bud)
1686090
2 600
1682806
2 400
1680874
1679865
1677055

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.