Anders Johansson Stimmer olja på duk

292345

JOHANSSON STIMMER, Anders (född 1962): Vildmarkscircus, monogramsignerad samt signerad och daterad på baksidan Anders Johansson Stimmer 2004, olja på duk, 110x91 cm
PROVENIENS: Inköpt direkt från konstnären av nuvarande ägare

Budhistorik (11 bud)
1684440
8 000
1684439
7 800
1684438
7 600
1684437
7 400
1684436
7 200

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.