Kompass

292338

FARTYGSKOMPASS, 1940-tal, märkt AFT Typ P11, militär, stämplad undersökt 1944, kompassens diameter ca 11,5 cm, i originallåda

Slitage, ej funktionstestad

Diverse, Nautica/Technica

Kompass

Budhistorik (14 bud)
1683987
850
1683689
1683986
1683689
700
1675655
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.