Engelsk Tubkikare

292336

TUBKIKARE, Somalvico, England, märkt "Somalvico & Co. London Day or Night", mässing samt delvis klädd i svart läder, längd ca 26-68 cm

Bucklor, slitage, skador

Diverse, Nautica/Technica

Monter 25

Engelsk Tubkikare

Budhistorik (20 bud)
1684838
1 300
1684392
1684392
1683679
1682639
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.