Conrad Carlman skulptur i brons

292334

CONRAD CARLMAN (1891-1945): Putti, skuptur, brons, signerad och daterad Carlman 1916, gjutarmärkt, höjd 22 cm

Konst, Skulpturer, Metall

Kundcenter

Budhistorik (6 bud)
1690099
1690098
2 800
1689460
2 600
1689459
2 400
1678534

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.