Applique nyrokoko

292319

APPLIQUE, för 4 ljus, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, förgylld, höjd ca 45 cm

Senare förgylld

Diverse

Monter 26

Applique nyrokoko

Budhistorik (20 bud)
1684461
1 300
1684459
1684457
1684456
1684454
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.