Tyko Landberg

292315

TYKO LANDBERG (1800/1900-tal): Herrgårdspark i solnedgång, signerad T Landberg, olja på duk, 100x130 cm

Dukhål och ytskador

Konst, Äldre måleri

Rum 10

Tyko Landberg

Budhistorik (6 bud)
1695268
1695265
900
1693666
1692492
650
1691785
600

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.