Marint motiv oljemålning

292312

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Marint motiv, olja på duk, ca

Krackeleringar, smärre färgbortfall i marginalerna

Konst, Äldre måleri

Rum 10

Marint motiv oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1684344
4 400
1684441
4 200
1684344
1679975
1679826

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.