Marint motiv oljemålning

292310

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Marint motiv, signerad och daterad AB-m 1902, olja på duk, ca 38x56 cm

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Rum 10

Marint motiv oljemålning

Budhistorik (6 bud)
1678857
1678856
1 400
1678855
1678416
1673013

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.