Inga Key Åberg oljemålning

292304

KEY-ÅBERG, Inga (1900-tal): Stilleben, signerad och daterad Inga Key Åberg Schubert 1954, olja på duk, ca 46x38 cm

Fack 10

Inga Key Åberg oljemålning

Budhistorik (17 bud)
1684595
1684302
1684592
1684302
900
1684471
850

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.