Byrå i sengustaviansk stil

292293

BYRÅ med stenskiva, 1900-tal, sengustaviansk stil, mahogny, kannelerade bem mässingsbeslag, höjd 73, 80x44 cm

Nyckel saknas, ytskador

Rum 8

Byrå i sengustaviansk stil

Budhistorik (40 bud)
1685149
4 600
1685154
4 400
1685149
4 200
1685142
1685139
3 800

Slutpris SEK:
4 600
444 EUR, 504 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.