Byrå rokokostil

292292

BYRÅ, 1900-talets första hälft, ABG Lidner Helsingborg, rokokostil, fanérad i mahogny, förgyllda beslag, höjd ca 82, 98x47 cm

Nyckel saknas, bruksslitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 5

Byrå rokokostil

Budhistorik (25 bud)
1684607
3 600
1684605
3 400
1684603
3 200
1684604
3 200
1684603

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.