Boksnurra England

292290

BOKSNURRA, 1900-talets andra hälft, England, fanérad i mahogny, derko av blomma i intarsia, höjd ca 72, 43x43 cm

Bruksslitage

Rum 5

Boksnurra England

Budhistorik (34 bud)
1684875
1684930
3 800
1684875
3 600
1681994
3 400
1681489
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.