Stolar rokokostil

292285

STOLAR, 4 st, ek, 1900-tal, rokokostil, skuren dekor, stoppade sitsar med blå klädsel, sitthöjd 47 cm

Spricka, bruksslitage

Rum 6

Stolar rokokostil

Budhistorik (18 bud)
1684652
1684648
1684628
950
1684089
900
1684627
900

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.