Alexis de Fontenay oljemålning

292284

DE FONTENAY, Alexis (Frankrike, 1815-1892): Kustbild med hus och figurer, signerad, olja på duk, 27x41 cm

Krackelyr

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Budhistorik (12 bud)
1684749
3 800
1684746
3 600
1684744
3 400
1684739
3 200
1684736

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.