Bordslampa

292275

BORDSLAMPA, 1800-tal, empirestil, förgylld samt patinerad brons, på lejontassar, höjd inkl. skärm ca 90 cm

Skärm med smärre bucklor,

Belysning, Bordslampor, Metall

Rum 2

Bordslampa

Budhistorik (17 bud)
1679642
10 000
1685383
9 800
1679642
9 600
1685376
9 400
1679642
9 200

Slutpris SEK:
10 000
965 EUR, 1 096 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.