Urnor empirestil

292272

URNOR, 1 par, 1800-tal, empirestil, patinerad och förgylld brons, postament i marmor, höjd ca 40 cm

Smärre nagg

Diverse

Kundcenter

Urnor empirestil

Budhistorik (12 bud)
1682655
10 500
1677629
10 000
1677255
9 800
1677255
9 600
1676216
9 200

Slutpris SEK:
10 500
1 057 EUR, 1 201 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.