Ampel empire

292266

AMPEL, för 3 ljus, empire, i form av romersk oljelampa, patinerad plåt, förgylld brons, ljusarmar i form av örnar, höjd ca 68 cm

Lagningar

Metall, Brons, Belysning, Taklampor, Diverse

Rum 10

Ampel empire

Budhistorik (7 bud)
1683116
7 600
1683086
7 400
1682757
7 200
1672461
7 000
1670942
6 000

Slutpris SEK:
7 600
765 EUR, 869 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.