Siri Rathsman etsning

292265

RATHSMAN, Siri (1895-1974): Komposition, signerad Siri Rathsman, handkolorerad etsning, 10x30 cm

Fläck samt något gulnad

Fack 14

Siri Rathsman etsning

Budhistorik (6 bud)
1682804
500
1682234
450
1681680
1681801
1681680

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.