Bordspendyl senempire

292264

BORDSPENDYL, 1800-tal, senempire, stomme i svartmålat trä, förgylld brons, höjd ca 44 cm

Nyckel saknas, ett hörn med skada, smärre färgbortfall

Klockor/Ur, Bordsur

Kundcenter

Bordspendyl senempire

Budhistorik (12 bud)
1682775
2 800
1682773
2 600
1682766
2 400
1682765
1682687

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.