Pierre Olofsson färglitografi

292262

OLOFSSON, Pierre (1921-1996): Komposition, signerad Olofsson, 45/150, färglitografi, 54x48 cm

Fack 12

Pierre Olofsson färglitografi
Budhistorik (14 bud)
1682899
1682898
1682898
1 900
1682895
1 800
1682847
1 700

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.