Manuel ORTIZ DE ZARATE- teckning

292257

ORTIZ DE ZARATE, Manuel (1886-1946): Femme ā la cafetičre, signerad Ortiz, blyerts på papper, 31x23cm.

mindre pappersslitage och veck

Konst, Teckningar

Fack 2

Budhistorik (37 bud)
1682252
1682485
3 800
1682252
3 600
1682483
3 400
1682252
3 200

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.