Sven Erixson akvareller

292254

ERIXSON, Sven X-et (1899-1970): (2) Landskap, signerade Sven Erixson-28 resp Sven Erixson, akvareller på papper, samramade, 30x46 cm vardera

Hanteningsveck, en med mindre reva

Rum 11

Sven Erixson akvareller

Budhistorik (6 bud)
1681553
1681465
1680780
2 600
1677936
1677935

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.