Orientmatta

292249

ORIENTMATTA, sannolikt Mashad, signerad, semiantik, ca 204x144 cm

Lagningar, spår av äldre malskada

Mattor/Textilier

Rum 3

Orientmatta

Budhistorik (7 bud)
1690343
1690342
950
1690341
900
1690340
850
1690338

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.