Frithjof Smith-Hald kustlandskap

292244

SMITH-HALD, Frithjof (Norge,1846-1903): Kustlandskap, monogramsignerad och daterad -95, olja på pannå, 62x93 cm

Rum 14

Budhistorik (5 bud)
1689454
8 000
1689387
6 200
1677488
5 200
1677446
1677379

Slutpris SEK:
8 000
772 EUR, 877 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.