Alfred Feyen Perrin oljemålning

292234

PERRIN, Feyen Alfred (1838-1918): tillskriven, Ostronplockerskor, signerad A Feyen Perrin, olja på duk, 40x55 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Budhistorik (22 bud)
1683366
8 200
1683363
8 000
1683365
8 000
1683363
7 400
1683358
7 200

Slutpris SEK:
8 200
791 EUR, 899 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.