Madeleine Pyk oljemålning

292233

MADELEINE PYK (född 1934): Komposition med tigrar, signerad M. Pyk, olja på duk, 33x30 cm

Kundcenter

Madeleine Pyk oljemålning

Budhistorik (28 bud)
1698617
26 000
1698616
25 000
1698613
24 000
1698608
23 000
1698612
22 000

Slutpris SEK:
26 000
2 509 EUR, 2 850 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.