Madeleine Pyk oljemålning

292231

MADELEINE PYK (född 1934): Komposition med byggnader och figurer, signerad M. Pyk, olja på duk, 49x40cm

Kundcenter

Madeleine Pyk oljemålning

Budhistorik (9 bud)
1698695
9 600
1697600
7 000
1696766
6 800
1696624
6 600
1696137
6 400

Slutpris SEK:
9 600
967 EUR, 1 098 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.