H Winslo oljemålning

292230

WINSLO, H (1800-tal): Krigsscen, signerad H Winslo 1867, olja på duk, 34x28 cm

Smärre färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 5

H Winslo oljemålning

Budhistorik (42 bud)
1683025
76 000
1683046
74 000
1683025
72 000
1683039
70 000
1683025
66 000

Slutpris SEK:
76 000
7 334 EUR, 8 330 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.