Robert Alott oljemålning

292229

ALOTT, Robert (Österrike, 1850-1910): Korsikansk kustvy med figurer, signerad och daterad R. Alott 1909, olja på duk, 42x69 cm

Konst, Äldre måleri

Kundcenter

Robert Alott oljemålning

Budhistorik (24 bud)
1679857
10 500
1679856
9 200
1679855
8 800
1679853
8 200
1679851
7 400

Slutpris SEK:
10 500
1 057 EUR, 1 201 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.