Handväska silver

292228

HANDVÄSKA, silver, omkring 1900, svenska importstämplar, vikt ca 217 g

Smärre skador, en kulformad dekordel saknas

Silver

Kundcenter

Handväska silver

Budhistorik (8 bud)
1692821
650
1690800
600
1682364
550
1687071
550
1682364
500

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.