Emil Hellbom oljemålning

292220

HELLBOM, Emil (1895-1969): Stockholmsmotiv, signerad E. Hellbom, olja på duk, 41x47 cm

Fack 1

Emil Hellbom oljemålning

Budhistorik (17 bud)
1682829
1682420
1682828
1682420
950
1682827
900

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.