Pollok Sinclair Nisbeth oljemålning

292219

NISBET, Pollok Sinclair (1848-1922): Sydländskt stadsmotiv med figurer, signerad Pollok S Nisbeth, olja på duk, ca 47x34 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Budhistorik (26 bud)
1683335
4 600
1683331
4 400
1683330
4 200
1683327
1683324
3 800

Slutpris SEK:
4 600
444 EUR, 504 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.