Mats Nilsson oljemålning Spanien

292217

NILSSON, Mats (född 1920): "Spanskt kastell", olja på duk, signerad Mats Nilsson, 36x29 cm

Fack 4

Budhistorik

2015-02-11 kl 20:18
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.