Gerhard Albe oljemålning

292215

ALBE, Gerhard (1892-1965): Segelbåt, signerad Gerhard Albe 1919, olja på duk, 35x57 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 16

Gerhard Albe oljemålning

Budhistorik (8 bud)
1682926
600
1682944
600
1682926
550
1682943
500
1682926
450

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.