Etui silver emalj

292206

ETUI, silver, koboltblå emalj, invändigt förgylld, svenska importstämplar, 6x7,5 cm, vikt ca 128 g

Emalj med repor och skador

Silver

Kundcenter

Etui silver emalj

Budhistorik (11 bud)
1683822
1 300
1683631
1683618
1678754
1671186
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.