Bord gustaviansk stil

292196

BORD, 2 dlr, omkring 1900, gustaviansk stil, bemålade, delvis dekor av bronserad pastellage, vardera höjd ca 79, 105x69, 2 iläggssivor bredd 34 rep 49 cm medföljer

Slitage, ben med skador, färgbortfall

Möbler, Diverse

Rum 9

Bord gustaviansk stil

Budhistorik (18 bud)
1682572
5 400
1682542
5 200
1682571
5 200
1682542
5 000
1682329
4 800

Slutpris SEK:
5 400
521 EUR, 592 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.