Tsubas

292176

TSUBA, 2 st., järn, med förgylld dekor, diameter ca 7 cm

Korrosion, slitage

Vapen/Medaljer

Monter 23

Tsubas

Budhistorik (2 bud)

1681226
1681225

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.