Boksnurra ek

292171

BOKSNURRA, 1900-talets första hälft, ek, på hjul, höjd ca 77, 50x50 cm

Bruksslitage

Rum 4

Boksnurra ek

Budhistorik (27 bud)
1683326
4 600
1683298
4 400
1679723
4 200
1683297
4 200
1679723
3 200

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.