Matbord 1800-tal fanerad i alm

292169

MATBORD, 2-delat, 1800-tal, senempire, fanérad i alm och björk, 2 iläggsskivor, höjd 75, 135x66, totallängd 183 cm, 2 omgångar förlängningsstag medföljer

Ytskador och slitage, fothylsor saknas

Rum 9

Budhistorik (11 bud)
1682449
750
1682079
700
1682448
700
1682079
650
1682447
600

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.