Stolar Karl Johan

292166

STOLAR, 6 st, 1800-tal, Karl Johan, björk, delvis stoppad rygg med dekor i förgylld brons, sitthöjd 45 cm

Slitage, tyg med fläckar

Rum 12

Stolar Karl Johan

Budhistorik (14 bud)
1673247
3 800
1673246
3 600
1670259
3 400
1670259
3 200
1673244

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.